Візьми участь!!!

/Files/images/klipart/b17d8f879d67.png

Юний друже!

Наша сучасна бібліотека для дітей – це не тільки пункт видачі літератури, а й центр дозвілля і розвитку особистості. Тут ти зможеш знайти нових друзів, поспілкуватися з ними, цікаво повести свій вільний час. Завітай до бібліотеки і ти в цьому переконаєшся сам. Для тебе гостинно відчинять двері:

- клуб « Дивосвіт», який відкриє тобі дивовижний загадковий світ природи, познайомить з міфами і легендами про братів наших менших. Ти здійсниш цікаву заочну подорож по країнах світу, побуваєш у космосі на далеких планетах, опустишся на дно океану;

- літературна вітальня « Іскринка» допоможе реалізувати та розвинути твої творчі здібності, навчить писати вірші, оповідання , казки. Ти зможеш надрукувати свої твори в літературній газеті та в альманасі» Паросток», який щорічно видається тут;

- Інформаційно – консультативний центр "Ти – не один" надасть можливість отримати інформацію для саморозвитку та вдосконалення, взяти участь в тренінгах, майстер – класах, зустрітися з цікавими людьми, випробувати себе в ролі волонтера та тренера.

- А якщо ти захочеш отримати насолоду від спілкування з книгою, посмакувати цікавинками з періодичних видань, втамувати спрагу райдужним коктейлем з відео подорожей та цікавих мультфільмів, тобі допоможе бібліокафе « Ласунка».

А ще на тебе чекають різноманітні конкурси, зустрічі з відомими письменниками, квести, флешмоби, віртуальні подорожі.

Приходь! Не пошкодуєш!

Кiлькiсть переглядiв: 987

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.