Шановні батьки!

/Files/images/35628822_862799423929241_3635920670556160000_n.jpg

Батьківство – це відповідальність за долю дитини, її здоров'я, добробут перед своєю совістю, перед родом, перед Батьківщиною і Богом. Щоб стати добрими батьками, треба вчитись, фізично і духовно готувати себе до виконання однієї з найважливіших місій людини на Землі.

Сподіваємось, що Вам у цьому допоможе ця сторінка нашого сайту.

Ми цілком поділяємо Вашу зацікавленість у вихованні та навчанні дітей, їх всебічному розвитку. Сподіваємося, що спільними зусиллями віднайдемо шляхи розв'язання завдань, що стоять перед нами - дорослими, які опікуються дитиною. Маємо надію, що поради фахівців, яких бібліотека запрошує на зустрічі, допоможуть Вам у вихованні дітей, спілкуванні з ними та збереження їх здоров'я.

Рекомендації батькам щодо розвитку читацького інтересу.

Пам'ятка вчителям і батькам

Читайте самі. Якщо дитина ніколи не бачила вас за книжкою — у вас немає шансів зацікавити її читанням взагалі.

Перетворіть читання на ритуал — за ранковою кавою з кардамоном або вечірнім запашним какао, на світанку перед усіма справами чи у ліжку перед сном. Ви ж пам’ятаєте, що гаджетам там не місце. Тому хорошу книжку — до ліжка!

Облаштуйте вдома найзатишніший у світі куточок для читання. Це може бути комфортне крісло чи диван, залите сонцем широке підвіконня з подушками, журнальний столик з улюбленою настільною лампою, крісло-мішок, балкон чи горище, або просто завішаний малюнками та листівками куточок, що надихає. Дозвольте дитині самій облаштувати своє таке «місце сили», де можна буде зависнути з книжкою і ніхто не турбуватиме.

Як знайти час на книжки, якщо ви суперзайняті? Просто. Щоразу, коли хочеться зазирнути в телефон і перевірити лайки, знайте: це якраз і є час для читання.

Батьківський лекторій
/Files/images/dlya_vas_batki/психолог.jpg /Files/images/dlya_vas_batki/лікар - копия.jpg
Поради психолога Поради від лікаря

/Files/images/dlya_vas_batki/recom.jpg /Files/images/dlya_vas_batki/kidgames06.jpg
Безпечний Інтернет Розвиваючі сайти

/Files/images/dlya_vas_batki/Дети. правила.jpg

/Files/images/dlya_vas_batki/Для вас батьки.jpg

Для вас, батьки: поради
Файл PDF 1,42 мБ
Завантажити
Кiлькiсть переглядiв: 1393

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.