Розвиваючі сайти, для Вас, Батьки!

Шановні батьки, тут зібраний перелік розвиваючих сайтів, скориставшись якими, Ви можете разом з дітьми займатися творчістю, грати, майструвати, читати, розвиватися і спілкуватися разом з дитиною.

/Files/images/dlya_vas_batki/mama_400.jpg

Спеціалізовані ресурси Інтернет для майбутніх та молодих мам.

Підбірка веб-ресурсів на допомогу молодим мамам і тим, хто тільки чекає дитину. Вашій увазі пропонуються сайти, присвячені прищеплюванню дитині культури читання та організації дитячого дозвілля. Також Ви можете знайти інформацію про адреси і телефони лікувальних установ міста Чернігова для мам і малюків.

http://ya-matusya.com.ua/

http://nashamama.com/

http://www.uaua.info/

http://mamaclub.ua/

/Files/images/dlya_vas_batki/siholog_1.jpg

Ваша «Особлива» дитина


Якщо у вас «Особлива дитина», то даний розділ призначений для Вас. Тут ви знайдете все для того, щоб зробити дозвілля Вашої дитини не просто пізнавальним, що розвиває, а й цікавим, знайдете відповіді на педагогічні та психологічні питання в літературі, ознайомитеся зі списком установ, сайтів, які будуть корисні Вам при вихованні та освіті Вашої «Особливої дитини ». Адже дитина з обмеженими можливостями здоров'я - це людина, що розвивається, яка має право на задоволення різнобічних соціальних потреб у свідомості, спілкуванні, творчості, а також на професійне та особистісне самовизначення. А даний розділ допоможе в цьому!

http://www.euroway.com.ua/news/66.html

http://ditvora.com.ua/rannii-rozvitok-ditini-populyarni-metodiki

http://childdevelop.com.ua/

http://www.razumniki.ru/

http://www.razumeykin.ru/

Кiлькiсть переглядiв: 1061

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.