Друзі!

Ми підготували добірку дитячої літератури, яку рекомендували наші читачі (для 12-14 річних). Тож, обирайте та замовляйте у нас книги. А ще у коментарях додавайте свої рекомендації.

1. «10 історій для хлопців»
У збірці оповідань зібрані абсолютно не пов’язані між собою історії, що могли відбутися будь-де: у спальному районі, на околиці міста, у невеличкому райцентрі чи селі. Адже всі ці історії так чи інакше взяті з життя. У них автори розповідають передусім про себе вдитинстві, а потім і про своїх персонажів. Їхні історії кумедні й життєствердні. Головні герої вирішують проблеми, потрапляють у різні ситуації, долають подекуди вкрай неприємні життєві обставини.

2. «Мій друг Персі, Баффало Білл і я», Ульф Старк
Історія про звичайного підлітка Ульфа, який проводить канікули в селі разом зі своїм найкращим другом Персі. Хлопці шукають розваг, про які й батькам не розповіси, та й з друзями таким не завжди готовий поділитись. Вони кидають камінчики у воду, вчаться плавати, вправно веслують у човні, пробують, як це — гратися в індіанців, коли ти вже переріс цей вік. Ульф навіть переживає нерозділене кохання, адже дівчинка Пія не відповідає йому взаємністю. Проте друг Персі завжди готовий підтримати порадою й розрадити.

3. «Гімназист і Чорна Рука», Андрій Кокотюха
Юрко Туряниця вчиться в гімназії на Печерську. Власне тому автор і називає його гімназистом. Хлопець читає під ковдрою книжки та комікси з ліхтариком, неохоче прокидається вранці та вчиться з неабияким інтересом.
Разом з Юрком читач ходить вулицями Києва, знайомиться з вусатим детективом Шпигом, отримує послання та погрози від Чорної Руки, розв’язує головоломку таємниць. Але чи вдасться гімназисту перемогти загадкову Чорну Руку, читач з’ясує лише наприкінці.

4. «Дикий робот», Пітер Браун
Що станеться, якщо робот опиниться посеред дикої природи? Навколо — тварини, гори, каміння, струмки, навколишнє середовище. Як машині вижити в природних умовах, як знайти родину і друзів?
Для робота Роз усе навколо — нове. А все, до чого вона доторкається (наприклад, гора хмизу для багаття), стає впорядкованим. Роз вчиться жити серед дерев і тварин та водночас адаптує цей світ під себе.

5. «Зграя», Анастасія Нікуліна
Герої «Зграї» – п’ятеро хлопців і дівчина, яку не всі приймають до трейсерського гурту однозначно і прихід якої змінить життя кожного з них. Свобода, сміливість і довіра один до одного – це те, що допомагає стати своїм у паркурі. Але зберегти це все в команді не так просто, коли кожен ховає вдома якісь свої таємниці…
Ризикові, відважні й справжні – герої Насті Нікуліної не лише вражають карколомними трюками, але й надихають ставити нові виклики, дослухатися до своїх бажань і проживати життя на повну.

/Files/images/1_oglyad_knig/10_istoriy_dlia_hlopciv_0.png

/Files/images/1_oglyad_knig/buffalo_bill_0.png

/Files/images/1_oglyad_knig/unnamed (1).jpg

/Files/images/1_oglyad_knig/untitled-1_11_8.jpg

/Files/images/1_oglyad_knig/завантаження (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 620

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.