Прокидайтесь, діти, сонечку радіти

Весело, цікаво, грайливо пройшла презентація нової книжки чудового автора Олександра Штаня «Прокидайтесь, діти, сонечку радіти» у Чернігівській міській центральній бібліотеці для дітей імені О. П. Довженка. На зустріч за автором прийшли діти літнього табору «Вундеркінд» (молодша група, вихователь Пархоменко Н. В.)

/Files/images/1/DSC_0019.JPG/Files/images/1/DSC_0038.JPG

Спочатку їх очікувала невеличка мандрівка до скарбниці дитячої літератури, діти були в захваті від кількості цікавих книжок і пообіцяли стати постійними відвідувачами бібліотеки. Потім відбулося знайомство з автором книжки. Діти уважно, з задоволенням слухали веселі та дуже дотепні віршики, намагалися відтвори образи, які описані у віршиках Олександра Штаня. До книжки ввійшли не лише віршики, а й відома всім казка «Колобок», яку пан Олександр переказав у віршованій формі та ще й написав продовження. Казка тепер має щасливе закінчення, улюблений герой залишився живим та здоровим. Спілкування було дуже щирим, діти побажали автору міцного здоров’я та ще написати багато нових та цікавих книжок.