У садочок до малюків, з книжковими новинками та літературними іграми

1 червня в День захисту дітей до діточок старшої групи дошкільного навчального закладу №24 завітали бібліотекарі Чернігівської міської центральної бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка. На свіжому повітрі дитячого майданчику дітей познайомили з новими книжками. Діти з зацікавленістю роздивлялися малюнки в яскравих книжках, які нещодавно отримала бібліотека від Українського інституту книги.

Діти продемонстрували своє вміння читати та відповідали на питання літньої вікторини, розгадували «казкову заплутанку», загадки про пори року які їм провели бібліотекарі. Завдання виявилися не дуже складними для дітей, вони добре знали народні казки та пори року і завзято відповідали.