Поетичний турнір «на замовлення»

18 березня до Чернігівської центральної міської бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка завітали учні 5-Б класу загальноосвітньої школи №20. На прохання вчителів школи працівники бібліотеки провели для школярів поетичний турнір до Дня поезії. Дві команди «Творчі діти» та «Діти України» змагалися між собою на краще знання літератури. Вони читали вірші, складали рими, гралися у літературну гру «буриме» та інсценували поезію Т.Г. Шевченка.

Турнір пройшов весело та цікаво. Команда «Творчі діти» проявила більшу активність, виявила кращі знання та вміння працювати спільно, саме тому вона отримала перемогу. Взагалі літературні змагання викликали у дітей жвавий інтерес, вони з азартом боролися між собою. Гарні оцінку з рідної мови та літератури стануть чудовою нагородою за знання.

/Files/images/1/DSC_0041.JPG/Files/images/1/DSC_0071.JPG/Files/images/1/DSC_0077.JPG/Files/images/1/DSC_0088.JPG/Files/images/1/DSC_0093.JPG/Files/images/1/DSC_0096.JPG