Цікаво про символ Нового року — білого металевого щура та його подружку мишу

22 грудня відбулося нове, перше в цьому році засідання клубу «Дивосвіт», який вже багато років існує при Центральні бібліотеці для дітей ім. О. П. Довженка. Цього разу його учасниками стали допитливі учні групи продовженого дня загальноосвітньої школи №3. Темою засідання стали цікаві факти про життя символу 2020 року – щура.

Діти дізналися звідки пішла назва тваринки, коли вона з’явилася на землі, відповіли на чисельні питання вікторини, що стосувалася існування маленьких гризунів. Багато нового розповіла діткам провідний бібліотекар Ірина Ленько про сімейство мишачих, про те, які щури та миші кмітливі, винахідливі, різнобічні, допитливі, терплячі та хитрі. Діти з задоволенням показували рухи, танцювали, мов маленькі мишенятка, слухали казки та легенди про щуряче товариство.