Фестиваль «Українське дитяче кіно» розпочався

Першими глядачами кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно» у Чернігові стали учні групи продовженого дня загальноосвітньої школи №20, які 5 грудня завітали до Чернігівської центральної міської дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка, щоб взяти участь у фестивалі.

Діти із задоволенням подивилися перші серії анімаційного серіалу «Моя країна Україна». Чудовий, яскравий мультиплікаційний фільм, що зроблений за підтримки Всеукраїнської мережі «Кіноклуб», Державного агентства України з питань кіно, «Чілдренкінофесту» та Артхаус «Трафік» викликав у дітей багато позитивних емоцій. Зроблений з почуттям гумору анімаційний фільм у легкій та доступній формі познайомив дітей з родзинками української культури та особливості окремих регіонів України, розповів про цікаві історичні пам’ятки. Маленькі глядачі довго обговорювали кумедних героїв мультиплікаційного фільму і пообіцяли ,що обов’язково прийдуть дивитися наступні фільми фестивалю.

/Files/images/gruden_2019/DSC_0098.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0103.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0102.JPG