Цікаве «Бібліо-літо»

До Чернігівської міської центральної бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка щодня приходить багато відвідувачів. Для багатьох бібліотека стає справжнім відкриттям, бо тут, виявляється можна дуже цікаво провести вільний час. Так сталося з дівчатками, які під час літніх канікул стали відвідувати дитячо-підлітковий клуб за місцем проживання «Україна». Їм надовго запам’ятається цікава подорож до бібліотеки, дехто з них вперше побував у цій скарбниці книжок.

Дітям провели екскурсію до Чернігівського Центру поліської автентики, де вони побачили, як жили їхні прабабусі. Після екскурсії їх очкувала не менш цікава мандрівка до світу книжок. Вони дізналися, що книжки бувають великі та дуже маленькі, що вони вміють навіть співати, а ще вони зберігають багато цікавих історій і що їх читати. Інтерактивні ігри стали для дівчат приємною розвагою і вони пообіцяли прийти до бібліотеки знов.

/Files/images/1/DSC_0060.JPG/Files/images/1/DSC_0050.JPG/Files/images/1/DSC_0086.JPG/Files/images/1/DSC_0128.JPG