Кожен сам собі казкар

22 лютого першокласники загальноосвітньої школи №3 знов з радістю зустрілися з працівниками Чернігівської міської центральної бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка. Діти з задоволенням чекають понеділка, бо їх очікують нові знайомства з книжковим світом.

Цього разу бібліотекарі підготували дітям цікаву тему для зустрічі. Діти долучилися до народної творчості Чернігівщини. Вони прослухали казку «Про три бажання», обговорили її, а потім намалювали героїв казки. Малюнки вийшли дуже різні, діти намалювали не лише діючих осіб, а й оточуючий їх світ. Особливо сподобалося дітям спроба відтворити казку у ролях. Перша спроба бути маленькими акторами виявилася вдалою, діти намагалися відтворити емоції, показати характери героїв. Кожна дитина відчула на собі увагу однолітків, бо однокласники були вдячними глядачами. Наступного разу їх чекають нові зустрічі з книжкою, які можуть бути дуже різними, але завжди цікавими.

/Files/images/1/DSC_0007.JPG/Files/images/1/DSC_0026.JPG/Files/images/1/DSC_0049.JPG/Files/images/1/DSC_0019.JPG