Україна – це моя Батьківщина/огляд книг, що захоплюють

«Любий друже! Пригадуєш, як погожого ранку до твого віконечка зазирає лагідний промінчик ? Це промінчик – маленька золота частинка великого щедрого сонця. Так і ти є невід´ємною частинкою славного народу України». Такими словами починається книга, яку ми радимо прочитати всією сім´єю.

Тут вміщено величезний матеріал про нашу Україну, який доступний для вашої дитини, для її розуміння. Книга розповідає про символіку, природні багатства, культуру і, взагалі, дає цілісне уявлення про Україну як незалежну демократичну державу. Автори ставлять собі за мету: прищепити читачам почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гордості за рідну землю. Ці почуття і сформовані під їх впливом риси характеру – чесність, мужність, благородство, відданість – актуальні в усі часи, а надто в такий непростий період розвитку, який переживає Україна сьогодні. І чим раніше і більше кожна дитина довідається про свою Батьківщину, тим впевненіше торуватиме власну стежину на шляху до щасливого майбутнього рідної країни. Книга цікава як за змістом, так і за оформленням.

Моя країна - Україна / Алла Сокол, Олена Конечна ; худож.: Олена Мяснікова, Ліза Зотова ; ред. Олександр Коваленко. – Донецьк: Глорія Трейд, 2010. – 62, [3] c. : іл.

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.