Коментоване читання казки Валентина Литвиненка «Чарівна сопілка»

8 жовтня до бібліотечного дворика Центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка, завітали маленькі учні групи продовженого дня загальноосвітньої школи №20.

Разом з провідною бібліотекаркою Ганною Маджугой на свіжому повітрі діти проводили коментоване читання казки Валентина Литвиненка «Чарівна сопілка». Учні уважно слухали цікаву, повчальну історію про жадібність, про добро та зло, обговорювали дії головних героїв. Діти вголос читали уривки з твору, демонструючи швидкість читання. Школярів також познайомили з періодичними дитячими виданнями. Кожне відвідування бібліотеки стає невеличким святом для юних читачів, вони дізнаються багато нового від знайомства з дивовижним світом книжок.