Пташиний вернісаж

Після карантину та літніх канікул у Центральній дитячий бібліотеці імені О.П. Довженка знов відновила роботу група юних любителів природи «Дивосвіт». На перше заняття завітали учні групи продовженого дня загальноосвітньої школи №20. Де живуть пернаті друзі, звідки з’явилися і коли,що їдять і як сплять, як розмножуються, які мають дзьоби, чому літають і навіщо відлітають у теплі краї –– всі ці цікаві факти розповіла дітям провідна бібліотекарка Ірина Ленько. Учні дізналися багато нового про пташиний світ, відгадували загадки та відповідали на запитування вікторини «Відгадай птаха».

Школярі із задоволенням слухали розповідь про «чудо у пір’ї», як інколи називають птахів, дивилися книжки з малюнками різних птахів, що живуть на нашій планеті.

/Files/images/1/DSC_0403.JPG/Files/images/1/DSC_0410.JPG /Files/images/1/DSC_0428.JPG/Files/images/1/DSC_0408.JPG