Казкова вікторина на свіжому повітрі

Після довгої перерви до Центральної міської бібліотеки імені Олександра Довженка завітали учні групи продовженого дня школи №20. Хоча знайомство з самою бібліотекою, як це було раніше, неможливо у зв’язку з карантинними обмеженнями, працівники бібліотеки знайшли чудовий вихід. Веселу казкову вікторину провели на подвір’ї бібліотеки. Школярі скучили за казковими героями і активно відповідали на питання, згадували назви відомих казок за віршованими загадками, читали вголос уривки казок і гралися в пізнавальну гру. Найкращих та найактивніших очікувала велика гойдалка, яка нещодавно з’явилася на подвір’ї бібліотеки.