Дітям про Михайла Коцюбинського

Цікава розмова про творчість нашого земляка Михайла Коцюбинського відбулася у центральній дитячій бібліотеці імені О. П. Довженка з дітьми КЗ «Чернігівський НРЦ Чернігівської обласної ради. Учні 2-3-4 класів вперше відвідали дитячу бібліотеку, де їх чекало багато нових вражень. Вони ознайомилися з цікавою виставкою творів Михайла Коцюбинського, який написав багато творів для дітей, дізналися про його життєвий шлях, про його любов до дітей, яка прослідковується в усій його творчості. Дітям прочитали уривки з відомих творів нашого прославленого земляка, вони подивилися фільм про життя Михайла Коцюбинського. Учням запам’ятається надовго цікава розповідь бібліотекарки Ганни Маджуги, яка вже давно очолює літературну вітальню «Іскринка», про яскравіші моменти життя чудового письменника, якого знають в усіх куточках світу.

/Files/images/berezen_2020/DSC_0029.JPG