Літературна подорож до міні-музею відомого земляка

В передостанній день зими до центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка завітали учні молодших класів навчально – реабілітаційного центру Чернігівської обласної ради. Дітям провели цікаву екскурсію по міні-музею видатного кінорежисера О.П. Довженка, ім’я якого носить Чернігівська дитяча бібліотека. Про дитячі роки письменника, драматурга, художника та режисера, про його творчість, про неоціненний внесок у розвиток українського мистецтва дітям розповіла співробітник бібліотеки Людмила Хомич. Діти мали змогу дізнатися про найбільш відомі фільми та книги, що створені Олександром Довженком, а також подивитися фотографії меморіального музею, який й інколи називають музеєм, що пахне яблуками та кінофільмами, який знаходиться у селищі Сосниця.

/Files/images/berezen_2020/DSC_0022.JPG