Лютневе засідання клубу юних любителів природи «Дивосвіт»

Засідання клубу юних любителів природи «Дивосвіт», що діє при центральній місцевій дитячій бібліотеці імені О.П. Довженка, було присвячене найбільшій наземній тварині - слону. Вихованці Чернігівського центру розвитку дитини «Merry Land», що взяли участь у роботі клубу, були здивовані великою кількістю цікавинок про слонів, які їм розповіла керівник клубу Ірина Ленько.

Виявляється, що слони мають подвійне серце і живуть від 70 до 300 років, сплять по 2-3 години на добу і їх мозок важить лише 5 кг, а самі слони — 12 тон, вони ненавидять білий колір і замість рук в них великий і довгий хобот. Діти дізналися багато нового та цікавого про велику та добру тварину. Крім змістовного спілкування діти ще познайомилися з бібліотекою та роздивилися новинки бібліотечного фонду.

/Files/images/berezen_2020/IMG_20200225_145951_1.jpg