Акторська майстерність після уроків у бібліотеці

Театральна студія знову запрацювала після двох тижнів додаткових канікул 24 лютого повернулися до занять студійці театральної студії, яка вже кілька місяців працює у центральній міській дитячій бібліотеці імені О.П. Довженка.

Діти вже скучили за цікавим та веселим театральним навчанням , яке проводить професійний актор Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Борис Великий.
Цього разу маленькі артисти повторювали те, чому вони навчалися раніше та засвоювали нові навички театрального мистецтва. Знов читали по ролях казку «Ріпка» і вчилися правильно та голосно проговорювати текст. Заняття пройшло жваво та цікаво.

/Files/images/berezen_2020/DSC_0109.JPG/Files/images/berezen_2020/DSC_0104.JPG