Дітлахи з «Merry Land» знайомляться з бібліотекою

14 лютого до Чернігівської центральної міської бібліотеки для дітей імені О. П Довженка завітали вихованці Центру розвитку дитини «Merry Land». Це було їх перше знайомство з великим книжковим світом. Дітям провели екскурсію бібліотекою, познайомили з книжковим фондом, розповіли про цікаві книжки, які можна подивитися та прочитати у бібліотеці.

Діти поринули у чудову казкову атмосферу, де книжки «вміють» розмовляти голосами птахів та тварин. Маленькі розумнички з задоволенням послухали твори Маргарити Бордонос, яка познайомила майбутніх читачів з своїми, улюбленими багатьма казками та віршами. Година спілкування пробігла непомітно, бо кожна хвилина була наповнена змістом. Дітям у бібліотеці сподобалося і вони вирішили стати її постійними відвідувачами.

/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0074.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0151.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0092.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0127.JPG