Читаємо вголос

5 лютого відзначається Всесвітній день читання вголос. Цю традицію започаткували десять років тому і кожного року на початку лютого на різних майданчиках діти та дорослі читають улюблені книжки вголос.

Це допомагає розвитку читання, спостереження, засвоєнню нових слів, навичок декламування, а головне, і це мабуть найважливіше спілкуванню між дорослими і дітьми. У цей лютневий день до центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка завітали учні 4-В класу загальноосвітньої школи №20 разом зі своєю вчителькою Катериною Коваленко. Вони з задоволенням разом з дитячою письменницею Маргаритою Бордонос читали її відому казку «Кожна пригода — до мудрості дорога».

Пригоди маленького ведмедика, який потрапив у небезпеку і якого з халепи витягують всі мешканці зоопарку прийшлась до душі маленьким читачам та слухачам. Діти ставали у чергу, щоб прочитати кілька рядків казки. Було цікаво та весело. Після читання відбулося обговорення змісту казки і дітям ще раз нагадали правила безпеки, які не можна порушувати. Зустріч завершилася спільним фото. Учні запевнили, що їм подобається бувати у бібліотеці і вони обов’язково прийдуть ще.

/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0021.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0053.JPG