День за днем, тиждень за тижнем

3 лютого продовжилися заняття у театральній студії, що працює у Центральній дитячій бібліотеці імені О.П. Довженка вже третій місяць. Під керуванням артиста Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру Бориса Великого діти вчаться спілкуватися, слухати та розуміти один одного,

Цього разу діти долучалися до вивчення тексту чудової народної казки «Ріпка», але не лише читали текст, а й розбирали його за ролями. Це було цікаво та весело. Поступово маленькі артисти починають розуміти складність авторської професії, для якої крім таланту потрібна уважність, зосередженість, терпіння та ще багато різних рис. Саме для цього пан Борис готує для дітей різні розвиваючі ігри, які знадобляться майбутнім акторам у подальшому засвоєнні театрального мистецтва.

/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0044.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0082.JPG/Files/images/lyutiy_2020/DSC_0075.JPG