Знайомство маленьких вихованців дитячого садочку №23 з дитячою бібліотекою

31 січня вперше до Центральної міської бібліотеки для дітей імені. О.П. Довженка завітала малеча дошкільного навчально закладу №23. Мандрівка у захоплюючий світ книжкової скарбнички була цікавою і пізнавальною. Діти дізналися, що означає слово «бібліотека», здійснили екскурсію у книгосховище, побачили саму велику книжку, яка зберігається у бібліотеці.

Їм показали книжки, які вміють «розмовляти» і в яких зберігається багато інформації і які мають назву енциклопедія. Вихованці старшої групи №7 та середньої №8 ще тільки знайомляться із неосяжним книжковим світом і їх інтерес до книжок був природнім. Вони не стримували своїх емоцій, ділилися враженнями між собою.

Діти з задоволенням гортали журнали, роздивлялися різні книжки і відчувалося, що цей книжковий світ їм до вподоби. Вони дякували працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію і пообіцяли, що обов’язково прийдуть ще. Вихователі садочку теж були дуже задоволені відвідуванням бібліотеки і вважають, що такий захід дуже корисний для розвитку дітей.

/Files/images/schen_2020/DSC_0004.JPG