Бій ід Крутами — бій за майбутнє України

Про історичні події, які відбулися 29 січня 1918 року учням 5-А класу загальноосвітньої школи №3 зрозуміло і дотепно розповідали у Центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П. Довженка 29 січня.

Діти затамувавши подих слухали про стійкість та безмежну любов до своєї Батьківщини молодих людей — курсантів, гімназистів, студентів, які, незважаючи на значну перевагу ворога, вступили у бій, який продовжувався 6 годин і тримали оборону та відбивали атаки. Мужність та стійкість молодих військових та добровольців надали можливість українській армії затримати ворога на чотири дні. Коли українські війська були змушені відступати, 27 гімназистів та студентів у сутінках заблукали і повернулися до станції Крути, де потрапили у полон. На ранок їх було страчено, наймолодшим було лише по 16 років.

На жаль, імен всіх українців які загинули під Крутами, ми не знаємо і досі, на сьогодні відомі лише прізвища 20. Учні подивилися документальний фільм, послухали пісні, що складені на честь героїв Крут. Цікава розповідь про історичне минуле нашого народу, його героїв стала важливим виховним моментом у патріотичному вихованні дітей, а жертовність молодих людей, які віддали життя за свободу та майбутнє України прикладом для сучасного покоління.

/Files/images/schen_2020/DSC_0005.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0004.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0025.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 121

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.