Театральна студія продовжила свою роботу після канікул

20 січня 2020 року, вперше після новорічний канікул, відбулося заняття театральної студії, яка нещодавно розпочала свою роботу у Центральній дитячій бібліотеці імені О. П. Довженка.

Юні таланти знов зібралися разом, щоб під керівництвом актора Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Бориса Великого, засвоювати ази театрального мистецтва. Виявляється, що ставати актором зовсім не просто. Крім бажання та здібностей необхідно ще мати силу волі та характер. Необхідна на заняттях і дисципліна , бо від неї залежить успіх будь-якої справи.

Діти вчилися виконувати різні вправи, координувати свої дії, відпрацьовували пластичні рухи, імітували поведінку різних тварин. Вони уважно слухали свого педагога та робили перші спроби виконувати свої маленькі ролі. Не завжди це вдавалося, але від цього було тільки цікавіше. Заняття проходило жваво та весело.