Перші кроки до бібліотеки

Перше знайомство з книжковою скарбницею відбулося у учнів 4-Б класу загальноосвітньої школи №20, які 15 січня завітали до Чернігівської центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка. Діти були у захваті від кількості книжок, які зберігаються у бібліотеці, їх познайомили з книжковими новинками, провели цікаву екскурсію бібліотекою.

Час промайнув дуже швидко, та година проведена у бібліотеці надовго запам’ятається дітлахам, тим більше вони встигли багато: взяти участь у цікавій вікторині, дізнатися багато нового про життя та творчість великого Кобзаря, твори якого вони нещодавно вивчали, почитати вірші та подивитися нові цікаві журнали. Знайомство пройшло вдало і бібліотека поповнилася багатьма новими читачами.

/Files/images/schen_2020/DSC_0142.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0117.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0132.JPG /Files/images/schen_2020/DSC_0157.JPG