Учням про День Соборності

Цікаву та змістовну розповідь про історію виникнення свята Дня Соборності України послухали учні 7 –А класу загальноосвітньої школи №20, які 15 січня завітали до Чернігівської центральної дитячої бібліотеки імені О. П. Довженка.

Вчителька української мови та літератури Оксана Скороход привела своїх учнів до бібліотеки, щоб вони дізналися про буремні сторінки історії нашої України сторічної давнини, коли робилися перші спроби створити об’єднану Україну, про Акт Злуки, про історичні постаті, які боролися за самостійну державу, про труднощі з якими стикалися наші діди та прадіди, які відстоювали незалежність країни у різні періоди історії. Школярам на прикладах показали, як важливо цінувати українську культуру, національні традиції, мову, щоб країна зміцнювала свою державність і ставала незалежною.

Діти переглянули документальні фільми про святкування першого Дня соборності, яке відбулося у 1999 році, про ланцюжки єдності, що проходили у різних містах України і про святкуванні 100-річчя Акту Злуки у Чернігові.

/Files/images/schen_2020/DSC_0059.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0054.JPG/Files/images/schen_2020/DSC_0067.JPG