Театральна студія. Навчання продовжується

16 грудня до Чернігівської центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка знов завітали талановиті діти, щоб продовжити своє навчання у театральній студії, яка нещодавно розпочала свою роботу.

Цього разу на заняттях вони вчилися володіти своїм тілом та виконували різні вправи, які допомагають людині вільно рухатися. Крім того керівник студії, актор Чернігівського академічного драматичного українського театру імені Т.Г. Шевченка Борис Великий, підготував для дітей невеличкі завдання, які сприяють розвитку мовного апарату. На заняттях дітям було цікаво та весело, вони спробували себе вже у невеличких ролях. Казка «Ріпка», за твором Івана Франка, стала першою спробою маленьких акторів продемонструвати свої таланти.

/Files/images/gruden_2019/DSC_0009.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0013.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0020.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0025.JPG