Дитяча театральна студія розпочала свою роботу

9 грудня відбулося пробне заняття дитячої театральної студії. 10 маленьких майбутніх акторів зробили свої перші кроки на довгому шляху опанування мистецької майстерності. Актор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру Борис Великий, який ініціював ідею створення такої студії при дитячій бібліотеці, намагався навчити дітей слухати один одного, гарно рухатися, відбивати ритм. Діти виконували різні вправи, які необхідні починаючому актору. Талановиті діточки відразу відчули на собі, як важко стати справжньою «зіркою». Перше заняття пройшло завзято та весело, діткам сподобалося і вони пообіцяли відвідувати студію постійно.

/Files/images/gruden_2019/DSC_0012.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0039.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0031.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0039.JPG