«Червона книга» і дивовижний світ природи

Маленькі учні приватної школи «МудрАнгелики» завжди з задоволенням відвідують Чернігівську центральну дитячу міську бібліотеку імені О.П. Довженка. 4 грудня учні 2-А та 2-Б класів цієї школи (класна мама А. Блудча, тьотор Л. Гунько, класна мама Г. Пшенична та тьютор Н. Лутченко) знову були гостями дитячої книжкової скарбниці.

Працівники бібліотеки підготували для дітей цікавий захід, темою якого був дивовижний світ природи. Допитливі дітлахи дізналися про флору та фауну, отримали свої перші знання щодо законів, які захищають природне середовище, познайомилися із рідкісними рослинами та тваринами. Школярам розповіли про «Червону книгу» і вони довідалися, чому саме вона має таку назву. Маленьких розумників зацікавив яскравий документальний фільм «Червона книга України» і вони отримали багато нових знань. Діти та вчителі подякували улюбленій бібліотеці за підготовлену цікаву зустріч і вони пообіцяли прийти знов.

/Files/images/gruden_2019/DSC_0037.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0043.JPG/Files/images/gruden_2019/DSC_0060.JPG