Підводний світ та його мешканці

Чергове засідання клубу юних любителів природи «Дивосвіт» відбулося у бібліотеці 14 листопада. Його підготувала та провела для групи учнів продовженого дня других-третіх класів (вчителька Кондрат О.І.) загальноосвітньої школи №20 провідний бібліотекар – Ірина Ленько. Тема засідання була дуже захоплюючою та присвячена необмеженому підводному світу та йому мешканцям.

Під час цікавої та пізнавальної бесіди діти дізналися багато нового про володарів моря. Для чого риби мають хвіст і чому в них не має шиї, як дихає риба і як вона себе поводять під час негоди. Яскраві пізнавальні фільми розширили кругозір дітей щодо морських та річних мешканців і відтепер учні знають, що у восьмінога синя кров і чому черепахи по – різному «розмовляють», скільки важать сині кити та як виглядають різні акули. Засідання клуб юних любителів природи «Дивосвіт» проводить свої засідання щомісяця і кількість його членів постійно зростає. На засіданнях клубу дітей вчать любити та цінувати природу та дізнаватися багато нового про навколишній світ.

/Files/images/listopad_2019/DSC_0024.JPG /Files/images/listopad_2019/DSC_0031.JPG