І знову розмова про рідну мову

На прохання вчительки 4-Б класу загальноосвітньої школи №3 Алли Віталіївни Михайлюк у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О. П. Довженка відбувся інтерактив про рідну мову з учнями цього класу.

Українська мова — красива та мелодійна, ніжна та красива. Вона рідна. Нею варто розмовляти вдома та у школі, з батьками та друзями. Саме про це йшла мова на повчально - розважальному заході, який підготували працівники бібліотеки до Дня української писемності та мови, що святкується цими днями.

Діти дізналися багато цікавого про мову. Допитливі школярі, до речі, вони всі прийшли у святковому вбранні, відповідали на питання різноманітних вікторин, відгадували загадки, брали участь у конкурсах, вчилися правильно говорити рідною українською мовою, згадували правила мовлення. Дітям дуже сподобалося змагатися, кращі відповіді вони отримали заохочувальні призи. Вони переконалися, що варто не тільки вчити рідну мову, а ще й спілкуватися нею.