Мова – серце нації

Напередодні Дня української писемності та мови, 7 листопада, до Центральної міської бібліотеки для дітей імені Олександра Довженка завітали учні 4-В класу загальноосвітньої школи №20. Зустріч у бібліотеці була присвячена рідній красивій милозвучній українській мові.

Дітям розповіли про те, чому саме необхідно розмовляти українською мовою,запропонували цікаві конкурси, вікторини, загадки. У повчально-розважальній формі нагадали мовні правила та правила правопису. Школярі із задоволенням відгадували загадки, залюбки справлялися із складними завданнями, які їм пропонували працівники бібліотеки.

Мовне асорті та конкурси окремо для хлопчиків та дівчаток, літературні вікторини та мовознавчі ігри створили чудову атмосферу мовного змагання і надали можливість перевірити, як діти знають рідну мову.

За кожну правильну відповідь учні отримували заохочувальний значок «Мова-серце нації».

Деякі діти отримали декілька таких значків і дуже пишалися своїми досягненнями. Завдяки професійній роботі вчительки 4-В класу Катерини Вікторівни Коваленко її вихованці показали гарну підготовку та добрі знання з рідної мови. На згадку про цікавий та корисний захід наші маленькі читачі зробили спільне фото.