ОЛЕКСАНДР ДОВЖЕНКО – ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР, ЯКИМ ЗАХОПЛЮВАВСЯ САМ ЧАПЛІН

Саме такою була тема екскурсії про видатного земляка Олександра Довженка – режисера й кіносценариста світового масштабу. Зранку 31 жовтня у міні-музей митця, створений на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П. Довженка завітали семикласники ЗОШ №20. Під час екскурсі діти дізнались, завдяки чому Довженка знають у всьому світі. Його картини «Звенигора», «Арсенал», «Земля» та інші стали безсмертними шедеврами. А новаторські методи монтажу і роботи з кадром (кадр-скетч, кадр-плакат і т. д.) справили величезний вплив на весь світовий кінематограф. Чарлі Чаплін навіть висловив думку, що «слов'янство дало світу кінематографа лише одного творця - мислителя і поета Олександра Довженка". Наприкінці тематичної екскурсії гості міні-музею переглянули один з перших фільмів відомого режисера-земляка.