Другий літературний фестиваль «Покровська книжкова толока» у бібліотеці

Чернігові понад пів сотні письменників із Києва, Львова, Луцька і, звичайно ж, із Чернігова та області.

З 11 години ранку на Алеї героїв працювали намети із книжковою продукцією різних українських видавництв. Зі сцени лунали музика й поезія.

Для найменших читачів працювала «Дитяча галявина» від дитячих бібліотек міста. Гості толоки мали змогу навчитися робити ляльки-мотанки, пограти в літературні ігри чи потренуватися розгадувати кросворди та інтелектуальні головоломки. Як завжди, яскавий аквагрим для малечі від бібліотечної художниці викликав величезний ажіотаж, тому нестачі бажаючих не було.

По обіді до бібліотеки завітали гості літературного фестивалю Любов Відута, Любов Пікас, Кіндратишин Зоряна та Микуляш Галина, які ділились поетичними перлинками, читали оповідання та співали авторських пісень. Микола Зубков – український мовознавець, автор багатьох праць із мовознавства – подарував неймовірну лекцію про справжнього Шевченка, невідомі сторінки Кобзаря, і, звичайно ж, про мовні помилки у повсякденному спілкуванні.

Про оригінальну жовківську вишивку розповіла та продемонструвала Член правління української асоціації письменників, Президент Благодійної організації «Розточани» – Галина Фесюк. Вона є постійним учасником міжнародних та всеукраїнських літературних вечорів, форумів, виставок, прес-конференцій та тематичних конференцій.