Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О. Довженка третьокласники ЗОШ №3 прийшли на зустріч з друзями бібліотеки – офіцерами Оперативного командування «Північ».

Малеча від бібліотекарів дізналась багато цікавої інформації про козаків: як одягалися, де жили, чим харчувалися, які були у них традиції та символіка. Офіцери розповіли дітям про військову службу, а школярі задавали безліч запитань військовим і читали присвячені їм власні вірші. Діти мали змогу подивитись та приміряти справжнє військове спорядження.

«Юні козачата» мали можливість порозважатися у різноманітних конкурсах. Маленькі козаки були поділені на курені та вибрали гетьманів. Ну а далі…веселі козацькі забави, серед яких: «Козацька спритність», «Майстерний художник», «Козацький армрестлінг», «Потяг», «Найвлучніший», «Козацька кмітливість», «Перетягування канату», тематична вікторина.

Були й призи: наприкінці заходу діти отримали у подарунок книжки та солодощі.

Приємно, що у нас є такі маленькі, але дуже щирі та активні користувачі – наші читачі!