У бібліотеці шукали океани та острови

2019-09-25

/Files/images/DSC_0038.JPG

25 вересня до нашого бібліокафе «Ласунка», завітали «МудрАнгелики», щоб познайомитись з книжковими цікавинками.

Темою сьогоднішньої зустрічі був найбільший материк планети – Євразія. Саме про нього бібліотекар Валентина Томилко підготувала цікаву подорож.

Діти дізнались, що материк займає понад третину суші нашої планети, а на його території проживає майже три чверті населення земної кулі. А ще маленькі читачі шукали на карті океани, які утворюють біля берегів численні моря, затоки й протоки. Швидко знайшли й великі острови, такі як Корсика та Сицилія.

Все ж найбільше зацікавили дітей дитячі журнали, адже їх ніхто не передплачує додому, тому малеча була у захваті від нашої періодики. Адже рослинний і тваринний світ Євразії відрізняється великою різноманітністю. В межах материка є майже всі кліматичні пояси і кліматичні зони: арктичні пустелі, тундра і лісотундра, ліси, степи, пустелі.

Коментарi