Нічого собі бібліотека!

На початку липня щодня до бібліотеки приходять гості з приватних таборів. 4 липня вперше завітала до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П. Довженка малеча з літнього табору «Зелена країна» від студії розвитку «Вундеркінд».

Бібліотекарі розповіли маленьким гостям про книги, які живуть у книгозбірні, провели казкову вікторину, показали найцікавіші книжки. Діти розгадували загадки про тваринний та рослинний світ.

А ще маленькі вихованці розповідали бібліотекарям, як проводять літо, про свій табір, домашніх улюбленців та власні маленькі секрети. Наостанок переглянули мультик і, задоволені «нічого собі бібліотекою!», обіцяли повернутися з батьками та взяти вподобані книжки додому.