« Я – патріот свого міста»

Саме так називався конкурс юних патріотів, який було проведено в бібліотеці з учнями 5 – 6 класів ЗОСШ № 10. Діти показали неабиякі знання з історії нашого міста: досить вдало зобразили герб, виконали гімни - України і Чернігова, відповідали на питання вікторини, провели бліц – турнір та інше. Журі ( прозаїк, поет, журналіст С. Дзюба та письменниця Л. Шутько) навіть затруднялися визначити переможця. Проте, після детального обговорення, перевагу віддали учням 5 класу. Всі учасники отримали нагороди: книжку Л. Шутько « Гуртожиток у лісі», подяки від бібліотеки за активну участь у конкурсі, переможці – грамоту. Крім цього представник боулінг – клубу подарував ігрову доріжку в клубі.

/Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/DJAui8C7tf0.jpg /Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/7NzGZ13DzRY.jpg

/Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/YEHN41Lj1vk.jpg /Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/OUh_CebYerk.jpg /Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/pGvul_jayX4.jpg

/Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/ol4R9Phj6fc.jpg /Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/JNgDWdX9CVE.jpg /Files/images/pod_2015/ya_-_patrot_svogo_msta/Q58HfersCXE.jpg