Благодійний ярмарок "Діти - своїм захисникам"

/Files/images/kirponosaStreet/DSC_2320.JPG

Чи є місце для благодійності в наших серцях? Так, є! Особливо в дитячих, тих хто і сам би міг розраховувати на допомогу але не зміг бути осторонь тих подій, що відбуваються в нашій країні. Тих, у кого стискається серце від новин про зону АТО, тих, хто розуміє, що є люди на долю яких випало захищати нас на передовій і нести на собі всі тяготи перебування в польових умовах.

Саме з метою збору коштів для придбання термобілизни воїнам АТО і був організований Благодійний ярмарок «Діти – своїм захисникам», ініціатором проведення якого виступили учні та вчителі Чернігівської ЗОШ для дітей з вадами слуху.Ярмарок проходив 8 грудня з 12:00 до 17:00 в мистецькій галереї Центральної міської бібліотеки для дітей ім.О. Довженка. За цей час наш захід відвідало близько 200 чоловік і кожен мав можливість засвідчити дітям свою небайдужість до їхньої ініціативи, а заодно придбати оригінальні вироби та посмакувати печиво яке приготували бібліотекарі, вчителі, батьки разом з дітьми.На 17:00 комісія нарахувала в наших скриньках 1450 грн!В найближчий час термобілизна буде передана чернігівською волонтеркою Іриною Новіковою чернігівським воїнам в зоні АТО.Щиро дякуємо за підтримку нашого заходу!

wym-1422024425182