При Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка відкрився клуб за інтересами "Дивосвіт" для учнів 3-7 класів, мета якого розширювати і збагачувати знання учнів про природу, формувати бережливе ставлення до неї.

Статут клубу: Наш клуб - союз любителів природи, які турботливо відносяться до неї і бажають примножувати її багатства.

3 лютого 2011 року відбулося перше засідання клубу по темі: "Голос рідної природи розуміти серцем вчись", присвячене Року лісу.

Ліс споконвіку був і залишається вірним другом і захисником людини. А натомість потребує для себе лише одного – людської любові і турботи, бо не може постояти за себе перед споживацьким відношенням, безгосподарністю та недбальством.

Чернігівщина вважається одним з найзеленіших куточків України. У нашому краї живуть небайдужі до отчої землі люди, які шанобливо ставляться до природи рідного Полісся. Нинішньої весни вже вшосте проводиться Всеукраїнська акція "Майбутнє лісу в твоїх руках", яка має особливий характер, тому що 2011-й рік проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком лісу. За доброю традицією на Чернігівщині навесні учнівська і студентська молодь, представники місцевих органів влади та різноманітних громадських організацій і просто небайдужі люди, яких хвилює доля лісів, і навколишнього середовища беруть участь у посадці сіянців та саджанців лісових порід.

Тож присутні учні 5 класів ЗОСШ №20 з цікавістю переглянули відеофільм та прослухали інформацію про збереження і дбайливе ставлення до природи, ознайомилися з книгами, взяли участь у флорвікторині.

Керівник клубу - провідний бібліотекар Ленько Ірина Олександрівна.

/Files/images/divosvt/78874456.jpg /Files/images/divosvt/59997385.jpg/Files/images/divosvt/95634926.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 333

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.