Конкурс "Найкращий читач "

Щороку громадська організація «Форум видавців» (ініціатор), Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів за сприяння Української асоціації видавців періодичної преси проводять традиційний Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України».

Конкурс дитячого читання проводиться з 2002 р. спочатку на регіональному рівні, а з 2005 р. він набуває масштабів загальнонаціонального. Проводиться на базі обласних бібліотек для дітей, ЦБС для дітей та самостійних бібліотек (філій) для дітей областей.

Цей конкурс - творче змагання дітей. Започаткований з метою підвищення рівня особистого розвитку і культурної компетентності дітей через заохочення їх до систематичного читання; підвищення суспільного значення і ролі шкільних та дитячих бібліотек в процесі соціальної адаптації і набуття культурної компетентності дітей; сприяння створенню належних умов для рівного доступу до книжок і літератури на різних, у тому числі електронних, носіях, незалежно від рівня розвитку дітей, їхніх фізичних та інтелектуальних можливостей, забезпеченості і місця проживання.

Конкурс проводиться в три етапи:

1-й етап проводиться в дитячих і/або в сільських бібліотеках.

2-й етап міський/районний.

3-й етап обласний.

Переможці 1 і 2 етапів здобувають звання відповідно «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста». Переможці 3 етапу отримують звання «Найкращий читач України» і головний приз – поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», котрий є складовою Міжнародного дитячого фестивалю. Під час фестивалю Книгоманія переможці конкурсу мають насичену програму зустрічей з письменниками, конкурсів, квестів та інших розваг

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ-2014» («Найкращий читач України-2014»)

Галереї "Фотоальбом переможців конкурса "Найкращий читач""

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач року"
2008 рік 2009 рік 2010 рік 2011 рік
2012 рік 2013 рік 2014 рік 2015 рік
Кiлькiсть переглядiв: 1023

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.